ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 7563370
nr 756 3370
PASTEL
J. A Ahlbäck, archipelago scene, 37x48, signerad tidigt 1900-tal,
J. A Ahlbäck, skärgårdsmotiv, 37x48, signerad tidigt 1900-tal
SEK 450
Monday April 30 2012
at 17:26:09
28/4 21:54:07
400 kr
30/4 17:21:09